Prijava krizmanika

Župni e-zahtjevi

Ovaj obrazac popunjavate kao prijavu (vas ili vašeg djeteta) za pripremu
primanja sakramenta Sv. Potvrde u ovoj ili idućoj školskoj godini.
Popunjava se isključivo u prethodnom dogovoru sa župnikom.

Ukoliko ste se registrirali, ovaj zahtjev možete brže ispuniti preko svog korisničkog profila.
Popunjavanjem i slanjem ovog obrasca dajete svoju suglasnost da se Vaši i ovdje navedeni osobni podaci osoba u čije ime podnosite zahtjev koriste u svrhu uvođenja u matičnu evidenciju krizmanika i davanja odgovora na Vaš upit.
Odaberite župu i unesite Vaše ime, prezime te Vaš e-mail

Unesite podatke o krizmaniku

Prilikom unosa imena i prezimena, molimo da pazite na dijakritičke znakove (č,ć,đ,š,ž)

Evidencija adrese krizmanika
Iz izbornika izaberite grad u kojem krizmanik živi, te unesite ulicu i kućni broj.

Kontakt podaci krizmanika nisu obavezni za prijavu, no mogu se koristiti za slanje obavijesti o događajima za mlade u organizaciji ili na području župe/biskupije.

U gornjem izborniku odaberite školu. Ako škola nije ponuđena, odaberite 'Ostalo (unos)' i u donjem polju unesite ime škole. Ako je prvopričesnik završio školu, odaberite 'Nepoznato'.

Prilikom unosa razreda, ako je razred npr. 1A, u prvom izborniku odaberete 1, a u drugom izborniku A.
Ako je razred npr. samo 1 (prvi), u prvom izborniku odaberete 1, a u drugom adaberete 'nema slovo'.
Ako je krizmanik završio školu, kod škole stavite 'Nepoznato', a pod razredom odabrat ćete 'završena škola' u oba izbornika.

Kontakt telefon i e-mail barem jednog roditelja je obavezan podatak.