Ljetni oratorij za mlade (3-5 razred)
Župni događaj | Župa Pomoćnice Kršćana - Kman
16.08.2020. do 27.08.2020.
Evidencija sudionika
Dragi župljani,
ovdje možete prijaviti svoju djecu na župni oratorij za Ljeto 2020. Sukladno zakonu o zaštiti osobnih podataka, molimo da prijavu podnose isključivo roditelji te da ne podnosite prijave u tuđe ime.
  • Ispunjenjem ovog obrasca niste automatski prijavljeni na Ljetni oratorij 2020. Tek kad dobijete potvrdu prijave imate mogućnost upisa. Postojati će i službena lista čekanja.
  • Nakon što dobijete email potvrdu da ste primljeni potrebno je uplatiti iznos od 150 kn u prostorijama oratorija. (15.,16. i 17. 7.) u vremenu od 19:30 do 21:00. Detalje ćete dobiti na e-mail sa statusom vaše prijave.
  • U slučaju nemogućnosti održavanja Ljetnog oratorija zbog pandemije COVID-19, biti će vam vraćen iznos koji nije utrošen u materijale i organizaciju.

Mir vam i blagoslov!

Ovime potvrđujem točnost unesenih podataka, da sam provjerio/la ispravan unos dijakritičkih znakova (naročito u imenu i prezimenu), te sam upoznat/a i suglasan/sna s Politikom privatnosti i uvjetima korištenja