Ivan Terze

Voditelj

Osnovne informacije :
  • Datum : 16.08.2020. do 27.08.2020.
  • Mjesto : Split
  • Adresa : Prilaz Pomoćnice Kršćana 3
  • e-mail : ivan.terze@gmail.com

Podnesi prijavu

Ljetni oratorij za mlade (3-5 razred)

Dragi župljani,
ovdje možete prijaviti svoju djecu na župni oratorij za Ljeto 2020. Sukladno zakonu o zaštiti osobnih podataka, molimo da prijavu podnose isključivo roditelji te da ne podnosite prijave u tuđe ime.

• Ispunjenjem ovog obrasca niste automatski prijavljeni na Ljetni oratorij 2020. Tek kad dobijete potvrdu prijave imate mogućnost upisa. Postojati će i službena lista čekanja.
  • Nakon što dobijete email potvrdu da ste primljeni potrebno je uplatiti iznos od 150 kn u prostorijama oratorija. (15.,16. i 17. 7.) u vremenu od 19:30 do 21:00. Detalje ćete dobiti na e-mail sa statusom vaše prijave.
  • U slučaju nemogućnosti održavanja Ljetnog oratorija zbog pandemije COVID-19, biti će vam vraćen iznos koji nije utrošen u materijale i organizaciju.

Mir vam i blagoslov!

Nakon što kliknete na 'Podnesi prijavu', otvoriti će vam se anketni upitnik za prijavu na ovaj događaj.