Osnovne informacije :
  • Datum : 09.05.2020. do 10.05.2020.
  • Mjesto : Zagreb
  • Adresa : Zagreb
  • e-mail : pastoral-mladih@e-zupe.com

Susret hrvatske katoličke mladeži

Uvodne napomene
Ovo nisu službene stranice za prijave na SHKM 2020.
Ovdje se možete prijaviti isključivo u dogovoru sa župnikom koji vam je rekao da ovdje za njegovu župu podnesete prijavu jer su prijave preko e-župe portala namijenjene isključivo za župe koje sudjeluju u e-župe projektu.

U Zagrebu će se 9. i 10. svibnja održati 11. nacionalni susret hrvatske katoličke mladeži (SHKM), pod motom:
"Što god vam kaže, učinite!" (Iv 2,5).

To je poziv da od Marije naučimo slušati Božju riječ, kako bi se ona ostvarila u našem životu.
Poput nje Gospodinu kažemo DA, da ćemo, kao sluge u Kani, učiniti što god nam kaže,
kako bi u našim zajednicama, vodu pretvorio u vino.

Kotizacija prijave za susret je 30 kuna, a uključuje majicu, akreditaciju i druge materijale.

Ujutro 9. svibnja, svi će mladi sudjelovati na katehezama koje će se održati u 15 crkava Zagrebačke nadbiskupije; poslijepodne će se susret nastaviti u središtu grada, a navečer u župama gdje će mladi biti smješteni.
U nedjelju, 10. svibnja, svetu će misu slaviti na Trgu bana Josipa Jelačića.

U nastavku molimo vas da popunite prijavnicu za prijavu.
U skladu sa općom uredbom o zaštiti vaših podataka (tzv. GDPR),
ako imate manje od 18. godina, prijavu obavezno mora popuniti roditelj.

U prvom koraku u dogovoru sa župnikom župe preko koje se prijavljujete odaberite župu te u nastavku popunite tražene podatke.

Rok za prijave na ovaj događaj je prošao.