Prijava krizmanika

Unos prijave na župi

Ispunjavate e-prijavu krizmanika.
Nakon unesene e-prijave, podaci će biti vidljivi u e-zahtjevima krizmanika.

Unesite podatke o krizmaniku

Prilikom unosa imena i prezimena, molimo da pazite na dijakritičke znakove (č,ć,đ,š,ž)

Evidencija adrese krizmanika
Prilikom ispunjavanja prijave u župnom uredu, nema restrikcija kod unosa osobe ovisno o prebivalištu
(moguć je unos ulice krizmanika neovisno o tome da li krizmanik živi na području župe).

Kontakt podaci krizmanika nisu obavezni za prijavu, no mogu se koristiti za slanje obavijesti o događajima za mlade u organizaciji ili na području župe/biskupije.

Pišite polako, temeljem vašeg upisa sustav će vam nuditi škole za odabir.
Potrebno je odabrati školu iz ponuđene liste temeljem vašeg unosa. Ako želite promijeniti školu, obrišite sve i počnite pisati ponovno.
Savjet: probajte unijeti npr. samo ulicu, sustav će vam i prema imenu ulice izbaciti školu.
Važno: Ako nijedna škola nije ponuđena (npr. škola je izvan RH, unesite ime škole u polje za unos)

Prilikom unosa razreda, ako je razred npr. 1A, u prvom izborniku odaberete 1, a u drugom izborniku A.
Ako je razred npr. samo 1 (prvi), u prvom izborniku odaberete 1, a u drugom adaberete 'nema slovo'.
Ako je krizmanik završio školu, školu ostavite praznu, a pod razredom odabrat ćete 'završena škola' u oba izbornika.

Pišite polako, temeljem vašeg upisa sustav će vam nuditi župe za odabir.
Potrebno je odabrati župu iz ponuđene liste temeljem vašeg unosa. Ako želite promijeniti župu, obrišite sve i počnite pisati ponovno.
Savjet: probajte unijeti npr. samo ulicu, sustav će vam i prema imenu ulice izbaciti župu.
Važno: Ako nijedna župa nije ponuđena (npr. župa je izvan RH, unesite ime župe u polje za unos)

Pišite polako, temeljem vašeg upisa sustav će vam nuditi župe za odabir.