Prijava blagoslova obitelji | Župna kartoteka

Župni e-zahtjevi

Registrirani korisnici e-župe portala ovu prijavnicu mogu ispuniti i preko svog
korisničkog profila unutar rubrike Moje kućanstvo.
Još niste e-župe korisnik? Registrirajte se.
Popunjavanjem i slanjem ovog obrasca dajete svoju suglasnost da se Vaši i ovdje navedeni osobni podaci članova kućanstva koriste u svrhu vođenja župne evidencije i dolaska svećenika na blagoslov.

Ukoliko još nemate kreiran osobni profil na e-župe portalu, nakon zaprimanja vaše prijave kreirat ćemo vam profil u svrhu lakše komunikacije sa vama i dogovora oko planiranja blagoslova obitelji.
Unesite Vaše ime i prezime te Vaš e-mail

Prilikom unosa svih podataka molimo da pazite na dijakritičke znakove (č,ć,đ,š,ž)

Obiteljsko prezime ili naziv kućanstva
unesite naziv pod kojim ćemo vas voditi (npr. Obitelj Jelačić ili Ante i Marija Jelačić ili Jelačić d.o.o.):

Odaberite vašu ulicu i prikazati će vam se kada je planiran blagoslov obitelji za tu ulicu.
Preduvjet za podnošenje ove prijave je da je vaš župnik omogućio e-prijavu blagoslova obitelji, jer inače nećete moći odabrati ulicu i podnijeti prijavu.
Ako je to omogućeno, prikazat će se samo ulice za koje je definirana pripadnost župi.
Ukoliko vaša ulica nije ponuđena ili u izborniku nema ulica, obratite se vašem župniku. Ako vam nakon odabira ulice prikazani planirani raspored ne odgovara, to možete naznačiti niže u polju napomena.

Ako je potrebno dodajte opcionalnu napomenu (npr. u planiranom vremenu smo na poslovnom putu/skijanju, zvoniti na drugo prezime itd).

Sada definirajte tip objekta, koji vam je kućni broj i na kojem ste katu.
U polje kućni broj ne upisujte zvono i sl. nego isključivo broj (npr. 7) ili broj i dodatak (npr. 7A).

Recite nam vrijeme kada bi vam odgovarao dolazak na blagoslov (npr između 9h i 12h).

Kontakt podaci nisu obvezni no mogu se koristiti za slanje informacija o planiranom rasporedu blagoslova obitelji i župnim događajima.

Popunite podatke za svakog člana kućanstva, uključujući i vas kao podnositelja prijave ako ste član ovog kućanstva.